" Ciężki Dym
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
   

  Ciężki Dym

  Proponujemy Państwu na pierwszy taniec wynajęcie profesjonalnej wytwornicy ciężkiego dymu. Ciężki dym kłębi się delikatnie nad ziemią sprawiając wrażenie, jakby para tańczyła w chmurach. Podobny efekt uzyskuje się w programie "Taniec z gwiazdami"

  Taniec w chmurach jest idealny dla par, które świetnie dają sobie radę na parkiecie jak i również dla tych, którym przychodzi to trudniej. Dym zasłoni małe wpadki i ukryje niedoskonałości w tańcu, odsłoni natomiast to co najważniejsze, czyli szczęście na twarzach Młodej Pary.

  Wytwornic ciężkiego dymu sprawdzają się nie tylko podczas pierwszego tańca, ale również w wielu innych, kulminacyjnych momentach weselnego przyjęcia. Takim momentem może być np. wniesienie weselnego tortu.  Fotograf będzie miał niepowtarzalną okazję do zrobienia niebanalnych zdjęć, a zaproszeni goście będą oczarowani Waszym występem.


  Ciężki dym, stosowany jest z powodzeniem na studniówkach, urodzinach, podczas rozdania nagród czy uroczystych wejściach

  UWAGA: Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że dym z wytwornicy, może uruchomić systemy przeciwpożarowe i przed podjęciem decyzji, należy zapytać o pozwolenie na jego użycie w miejscu docelowym.

  Polecamy: