" Fotobudka Lustrzana
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
   

  Fotobudka Lustrzana

  Pragniemy zaoferować Państwu innowacyjną, inteligentną, fotobudkę zwaną również jako Lustrzana Fotobudka.

  Fotobudkę wyróżnia eleganckie interaktywne lustro, w którym nie tylko możesz się przejrzeć, pozując do zdjęcia, w kolorowych gadżetach, ale również wykonać serię odlotowych fotek.

  Charakterystyczne cechy Lustrzanej Fotobudki to:

  • Lektor (fotobudka odlicza głośno czas do zdjęć, mówi do gości, odtwarza fragmenty piosenek i śmieszne motywy filmowe) dzięki temu nie sóźnimy się na kolejne zdjęcie, a muzyka i fragment z filmu „Sami swoi”, gdy mówi Pawlak, rozweseli każdego do zdjęcia.
  • Przód fotobudki tworzy lustro, które wyświetla obraz, animacje i zapewnia nam odbicie siebie.
  • Płaszczyzna lustra jest dotykowa. Za pośrednictwem dotyku palcem możemy podpisywać zdjęcia i korzystać z różnych funkcji np: możemy wstawiać emotikony :) do zdjęć lub wybierać format, rozmiar zdjęć drukowanych itp.
  • Fotobudka umożliwia (opcjonalnie) mieszanie szablonów (ramek) w trakcie zabawy (Każde zdjęcie może być losowo w innej ramce lub innym ułożeniu). Dzięki temu każde zdjęcie w księdze gości jest inne.
  • Zdjęcie nie wyszło! To nie problem bowiem istnieje możliwość powtórzenia zdjęcia w trakcie trwania sesji (dzięki nowej funkcji). Powtarzamy ujęcie i wszystkie zdjęcia są piękne!
  fotobudka2

  Oferujemy nielimitowaną ilość zdjęć oraz galerię internetową chronioną hasłem.

  Zadbamy też o dodatki, w tym tła i zabawne rekwizyty. Ustawiamy odpowiednio osoby do zdjęć, aby uniknąć obciętych elementów ciała. Dbamy również o pełną elegancję i reprezentatywność podczas każdej uroczystości.

  Pozostałe cechy:

  • wymiary foto-budki: 67x54x173cm
  • programowalne podświetlenie LED krawędzi fotobudki

  Polecamy: